Новости ›› Полтава и область

Вихованці Полтавської ДЮСШ вибороли нагороди престижних змагань з тхеквондо у Харкові.

29.03.2017 18:00 | просмотров: 1113
В Харкові 26 березня завершився перший етап серії турнірів Всеукраїнського ГРАН ПРІ "АТАКА". За нагороди змагались близько 500 спортсменів що представляли 30 окремих команд (спортивних організацій).

Серед учасників були і представники Полтавської ДЮСШ № 4, що виступали у складі Полтавської федерації тхеквондо ВТФ та спортивного клубу «Спарта». Під керівництвом досвідчених тренерів Андрія та Ірми Нечитайло, Богдана Зубрійчук, Вікторії Терещенко та Юрія Шавиро. Також до обслуговування змагань були запрошені судді Анатолій Городничий, Владислав Белінський, Антон Соколенко.

Вихованці Полтавської федерації достойно проводили свої поєдинки. Та увійшли в топ 10 команд турніру посівши 6 місце.

Чемпіонами турніру стали
Ліна Когут виграла три поєдинки (тренер Вікторія Терещенко)
Швидкий Владислав виграв два поєдинки (тренери Андрей та Ірма Нечитайло)
Також срібні нагороди вибороли
Ліза Лазарева виграла два поєдинки (тренер Юрій Шавиро)
Максим Козеренко виграв два поєдинки (тренер Богдан ЗУбрійчук)
Бронза престижних змагань дісталась
Максиму Ерлі виграв два поєдинки, Назару Пасічник виграв один поєдинок (тренер Вікторія Терещенко)
Олександр Литвин виграв три поєдинки (тренер Юрій Шавиро).

Юрій Шавиро (президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ): - Це перший гран прі, попереду ще два змагання та фінальний етап в кінці 2017 року. Високий рівень спортсменів та достойна конкуренція була в Харкові, наші учні порадували своїми виступами. Приємно було спостерігати за перемогами Полтавських тхеквондистів і радіти коли фінал між собою розігрували діти що тренуються у наших тренерів.

Нажаль були декілька поєдинків коли саме долю бронзової нагороди вирішував результат поєдинку і на килимі зустрічались представники з нашого міста. Кожен з наших вихованців має всі шанси виграти головний приз у фіналі, тому будемо готуватись до наступних Етапів щоб вибороти ще більше нагород!

Вихованці КЗ ДЮСШ №4 відділення тхеквондо наполегливо тренуються бо попереду 9 квітня чемпіонат Полтавської області.