Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Київський національний університет технології та дизайну (КНУТД)


Вищий навчальний заклад державної форми власності
IV рівень акредитації
Ліцензія Мін.Освіти АА № 233135 від 27.02.2002

Адреса представництва: м. Полтава, вул. Київське шосе, 60
Тел.: (0532) 53-75-53


Університет засновано наказом Вищої Ради Народного господарства від 17 квітня 1930 року як Інститут шкіряної промисловості.
У 1941 році він одержує назву “Київський технологічний інститут легкої промисловості”.
З 1993 року це - Державна академія легкої промисловості України.
В 1999 році Постановою Кабінету Міністрів України на базі академії створено Київський державний університет технологій та дизайну.
В 2001 році Указом Президента України університет отримав статус Національного.

На сьогодні у структурі КНУТД діє 7 факультетів:
- дизайну
- технології легкої промисловості
- технологічного обладнання та систем управління
- хімічних технологій
- інженерно-економічний
- довузівської та індивідуальної підготовки
- з навчання іноземних громадян та міжнародного
співробітництва.

Напрями підготовки фахівців
- Дизайн (дизайн одягу, текстильний дизайн, дизайн інтер'єру та меблів)
- Художнє моделювання
- Теорія та історія дизайну та декоративно-прикладного мистецтва
- Інформаційні технології проектування
- Швейні вироби
- Професійне навчання, технологія текстильної та легкої промисловості
- Взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби
- Прядіння натуральних і хімічних волокон
- Технологія і дизайн тканин і трикотажу
- Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування
- Електронні системи
- Метрологія та вимірювальна техніка
- Електропобутова техніка
- Автоматизоване управління технологічними процесами
- Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва
- Хімічна технологія та обладнання опоряджувального виробництва
- Технологія полімерів (технологія переробки пластмас і еластомерів; технологія хімічних волокон)
- Технологія обробки шкіри та хутра
- Технологія фармацевтичних препаратів
- Технічна електрохімія
- Економічна кібернетика
- Облік і аудит
- Фінанси
- Економіка підприємства
- Маркетинг
- Менеджмент організацій

Професорсько-викладацький склад
У складі факультетів - 35 кафедр та 14 філій кафедр на виробництві, на яких працює біля 900 викладачів. Із них 28 - академіки, члени-кореспонденти галузевих академій наук України, 71 - професори, доктори наук, 9 - заслужені діячі науки і техніки України, 9 - заслужені працівники народної освіти України, 1 - заслужений художник України, 368 - доценти, кандидати наук. До викладання також широко залучаються провідні вчені наукових установ, а також керівники промислових підприємств та комерційних фірм.

Науково-дослідна робота
Університетом отримано понад 1000 авторських свідоцтв СРСР та 175 патентів України на винаходи, 28 свідоцтв та патентів на промислові зразки.
Університет здійснює широке міжнародне співробітництво з 16 вищими навчальними закладами та іншими організаціями з 12 країн світу (Словаччина, Чехія, Китай, Болгарія, Греція, Росія, Румунія, Німеччина та ін.).
Складовою частиною наукової діяльності є науково-дослідна робота студентів. Різними формами науково-творчої роботи охоплено біля 65% студентів, 239 студентів беруть участь у виконанні науково-дослідних робіт, 154 - займаються творчою роботою у студентському будинку моделей. Студенти, які мають хист та досягають успіхів у науковій роботі, рекомендуються для продовження навчання у магістратурі та аспірантурі. Студенти - автори наукових робіт беруть участь і близько 20 осіб щорічно стає переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу "Легка промисловість", щодо якого КНУТД є базовим вищим навчальним закладом. Традиційним стало проведення щорічних оглядів-конкурсів з показом колекцій моделей одягу, розроблених студентами університету на базі студентського будинку моделей. Творчі роботи студентів були високо оцінені на цілому ряді міжнародних конкурсів.

Міжнародні зв'язки
З вересня 1948 року в університеті розпочалась підготовка фахівців для іноземних країн. З 1993 року групу іноземних громадян доповнили громадяни країн СНД та Прибалтики (Росія, Бєларусь, Молдова, Азербайджан, Таджикистан, Грузія, Вірменія, Литва, Естонія).
Багаторічна діяльність університету в галузі підготовки фахівців для іноземних країн створила умови для розвитку міжнародного співробітництва з рядом вищих навчальних закладів Росії, КНР, Болгарії, Йорданії, Молдови, а також іноземних фірм, які готують своїх фахівців в університеті.
Університет є членом Всесвітньої асоціації університетів "Платон", до якої входять майже всі відомі університети світу.

Матеріально-технічна база
На сьогодні КНУТД - це понад 6000 студентів, 7 факультетів, 32 кафедри (у тому числі і військова), 6 навчальних корпусів, 7 гуртожитків, спортивний комплекс, велика їдальня, кафе, експериментальні майстерні тощо.
Університет достатньо забезпечений навчально-методичною та науковою літературою. Фонд бібліотеки універсальний, багатогалузевий, налічує понад 1 млн. примірників, у тому числі - понад 700 тис. примірників навчальних видань.
Велику увагу керівництво університету приділяє оснащенню сучасною комп'ютерною технікою. Зараз усі кафедри обладнані комп'ютерними класами, у яких студенти під керівництвом викладачів та науковців виконують курсові та дипломні проекти, проводять наукові дослідження.
Навчальні лабораторії університету оснащені сучасним обладнанням, на якому студенти проводять лабораторні та практичні заняття.
Усі студенти при потребі забезпечуються гуртожитками, у яких створені всі умови для нормальної роботи та відпочинку. Влітку студенти та викладачі мають можливість відпочити у таборі, розташованому на мальовничому березі Дніпра у селі Плюти (за 35 км від Києва).

Свежие новости от СтудКлуба

01.06 "День захисту дітей.....від поганої музики"!
МЕТАЛ хлоці та дівчата! 01.06 арт-кафе "OpenKitchen"! "День захисту дітей.....від поганої музики"! Полтаву відвідають крутячі гурти "Iren Adler" (Ки...
Снежная Раскатка v4 2019.02.03 в Полтава SouthPark bike park
Традиційний фановий контест "Зимово-снігова розминка" У байк парку SouthPark bike park Спуски на час, гарячий чай, тепле спілкування, нові зн...
27.01 Благодійний концерт пам’яті Максима Чугунова (Макара) в Арт-кафе "Open kitchen"
Друзі, цей концерт присвячується світлій пам’яті Максима Чугунова, більше відомого, як Макар. В ньому приймуть участь гурти, в яки...
11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці
У Полтаві 11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікуванн...
«Тартюф» у Полтаві, або Як акторам з Кам"янського полтавська публіка овації влаштувала…
26 жовтня у Полтаві відбулися гастролі Академічного драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Полтавській публіці презенту...
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: