Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Кременчуцький медичний коледж


39602 Полтавська область, м. Кременчук, вул. Червона Гірка, 41.

Телефони

Директор коледжу – Малик Світлана Станіславівна: (05366) 5-32-15

Секретар директора: (05366) 5-31-86

Електронна пошта
kmk_inform@mail.ru
http://k-m-k.com.ua

Наша мета – допомагати молоді у професійному становленні та особистісному розвитку. Гарантія якісної, фахової освіти, отриманої в Кременчуцькому медичному коледжі, – міцний кадровий потенціал, сучасне матеріально-технічна база, 100% навчально-методичне та інформаційне забезпечення навчання, навчальні та виробничі практики на базах практичної охорони здоров’я міста, області. Студенти мають можливість виявити здібності та працювати за інтересами у клінічних гуртках, спортивних секціях, у клубі художньої самодіяльності.

Наші випускники є конкурентоспроможними молодшими медичними спеціалістами. Випускники нашого коледжу очолюють лікувально-профілактичні заклади, працюють головними та старшими сестрами й акушерками в лікарнях, завідують ФАПами. Вони присвятили себе найпотрібнішій та найгуманнішій сфері діяльності – полегшенню страждань хворих, боротьбі за їх життя і здоров’я.

Матеріально-технічне забезпечення

Кременчуцький медичний коледж має належну матеріально-технічну базу для забезпечення високої якості підготовки молодших медичних спеціалістів, медичних сестер-бакалаврів, підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших медичних спеціалістів.

Коледж має навчальний корпус – триповерхове приміщення, розташоване в парковій зоні медичного містечка, та навчальні кімнати на базах лікувально-профілактичних закладів міста, що доповнюють бази практичного навчання та виробничих практик.
collage_01

Рівень загальноосвітньої, гуманітарної та соціально-економічної, науково-природничої та фахової підготовки студентів забезпечують 52 кабінети та лабораторії. У коледжі функціонує кабінет з відпрацювання навичок до клінічної практики, що сприяє оптимізації процесу оволодіння фаховими вміннями і навичками. Обладнані індивідуальні місця для роботи студентів у лабораторіях з основ сестринської справи, забезпечені сучасними муляжами та фантомами. Практичні заняття, виробничі та переддипломні практики проводяться також на клінічних базах лікувально-профілактичних закладів м. Кременчука та Кременчуцького району.
collage_02

У коледжі працюють 2 комп’ютерні кабінети, обладнані 31 сучасними комп’ютерами, які поєднані між собою в локальну мережу та підключені до всесвітньої мережі Інтернет. Лабораторії та навчальні кабінети забезпечені комп’ютерною технікою, загалом у навчально–виховному процесі коледжу задіяні 127 персональних комп’ютерів.
collage_03

Для забезпечення навчально-виховного процесу у коледжі використовуються сучасні технічні засоби навчання: 7 мультимедійних систем, відеокамери та веб-камери, DVD-програвачі, графопроектори. Актова зала, кабінет технічних засобів обладнані мультимедійними установками з великим LCD екраном.

У кожному з кабінетів є своя медіатека. Викладацька та кабінет технічних засобів навчання обладнані сучасними комп’ютерами та інтерактивними дошками, що створює умови для повноцінної роботи викладачів та студентів.
collage_04

На базі гуртожитку медичного коледжу функціонує навчальна кімната з лікувального масажу.

У навчальному закладі діє бібліотека з читальною залою на 40 посадкових місць, яка включає абонемент, читальну залу, забезпечену робочими місцями в мережі Internet.

Фонд бібліотеки складає 64 527 тис. примірників, у тому числі брошур та журналів – 3090.

Студенти коледжу всіх спеціальностей і слухачі ВПО повністю забезпечені підручниками нового покоління, виданими державною мовою.

Студенти коледжу на 100% забезпечуються гуртожитком, який розрахований на 408 місць, побудований за типовим проектом, має централізоване водопостачання, водовідведення

У коледжі працює їдальня на 200 посадкових місць та буфет, у гуртожитку – буфет. Малозабезпечені студенти та студенти-сироти отримують безкоштовне харчування.

Коледж має відповідно обладнаний спортивний майданчик, спортивну залу для занять груп з фізичного виховання; тренажерну залу.

Робота адміністрації та педагогічного колективу спрямована на розвиток матеріально-технічної бази, що сприяє удосконаленню навчально-виховного процесу, підвищенню якості, доступності освіти та зміцненню фахової підготовки.

Практично-професійна підготовка

Професійно-практична підготовка студентів у Кременчуцькому медичному коледжі проводиться згідно з наказом МОЗ України від 07.12.2005 № 690 «Про затвердження Положення про організацію та проведення практики студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 січня 2006 р. за № 7/1181.

За Кременчуцьким медичним коледжем згідно з наказом Головного управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації від 16.04.2007р. №179 закріплені комплекси практичного навчання на базах лікувально-профілактичних закладів області:

- Лікувально-профілактичні заклади м. Кременчук, м. Комсомольськ;
- Глобинська центральна районна лікарня;
- Семенівська ЦРЛ;
- Козельщинська ЦРЛ;
- Кобеляцька ЦРЛ;
- Решетилівська ЦРЛ; для спеціальностей «Акушерська справа» та «Стоматологія ортопедична»
- Усі лікувально-профілактичні заклади міста та району.
collage_05

Стимулом до зростання професійної майстерності студентів є систематичний контроль їх знань та вмінь на різних етапах навчання. З цією метою в коледжі запроваджено 3 етапи атестації. Перший – після вивчення загального догляду або основ сестринської справи; другий – перед переддипломного практикою; третій – як підсумкова атестація після проходження переддипломної практики студентами.

З метою покращення практичної підготовки студентів:

- розроблені і затверджені цикловими комісіями алгоритми виконання практичних навичок;
- розроблені критерії оцінювання практичних навичок з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки;
- уводяться в дію «Залікові книжки» з практичної підготовки студентів з усіх спеціальностей;
- підготовлені методичні рекомендації та інструкції до практичних занять з дисциплін, створена уніфікована документація з усіх видів виробничої та переддипломної практики.
Свежие новости от СтудКлуба

01.06 "День захисту дітей.....від поганої музики"!
МЕТАЛ хлоці та дівчата! 01.06 арт-кафе "OpenKitchen"! "День захисту дітей.....від поганої музики"! Полтаву відвідають крутячі гурти "Iren Adler" (Ки...
Снежная Раскатка v4 2019.02.03 в Полтава SouthPark bike park
Традиційний фановий контест "Зимово-снігова розминка" У байк парку SouthPark bike park Спуски на час, гарячий чай, тепле спілкування, нові зн...
27.01 Благодійний концерт пам’яті Максима Чугунова (Макара) в Арт-кафе "Open kitchen"
Друзі, цей концерт присвячується світлій пам’яті Максима Чугунова, більше відомого, як Макар. В ньому приймуть участь гурти, в яки...
11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці
У Полтаві 11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікуванн...
«Тартюф» у Полтаві, або Як акторам з Кам"янського полтавська публіка овації влаштувала…
26 жовтня у Полтаві відбулися гастролі Академічного драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Полтавській публіці презенту...
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: