Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського


Вищий навчальний заклад державної форми власності
ІІІ-IV рівень акредитації
Ліцензія Мін.Освіти АА № 235269 від 21.11.2002

39614, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20
тел: (05366) 3-20-02
факс: (05366) 3-60-00
http://www.kdu.edu.ua

Ректор - Загірняк Михайло Васильович, Заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордену “За заслуги ІІІ ступеня”, доктор технічних наук, професор.


Коротко про історію КДПУ
Незважаючи на відносно молодий вік, Кременчуцький національний університет має більш ніж 40-річний шлях становлення та розвитку. Ще 1960 року в місті розпочав роботу загальнотехнічний факультет Полтавського інженерно-будівельного інституту. У травні 1972 року факультет був підпорядкований Харківському автодорожньому інституту.
У серпні 1974 року навчальний заклад було реорганізовано у Кременчуцький філіал Харківського політехнічного інституту, а у 1994 році – реорганізований у Кременчуцький філіал ХДПУ.
Починаючи з 1992 року розпочато підготовку фахівців вищої наукової кваліфікації через аспірантуру, а на сьогоднішній день – і через докторантуру.
1997 року на базі Кременчуцького філіалу Харківського державного політехнічного університету, Крюківського машинобудівного технікуму та Кременчуцького автомеханічного технікуму було створено Кременчуцький державний політехнічний інститут, який став правонаступником філіалу.
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 року на базі КДПІ було створено Кременчуцький державний політехнічний університет. Цього ж року КДПУ стає членом Європейської асоціації міжнародної освіти, що дає можливість отримувати найсучаснішу інформацію в галузі міжнародної вищої освіти.

Загальні відомості
Сьогодні КрНУ – це близько 10000 студентів, які навчаються за 33 спеціальностями. Загальна кількість персоналу – 1200 чоловік, з них викладачів – 488 осіб. Серед викладачів університету – 5 академіків, 5 членів–кореспондентів галузевих Академій наук України, Заслужений юрист України, 2 Заслужені діячі науки і техніки України, 3 Заслужені працівникі освіти України, Заслужений тренер України, Заслужений винахідник України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, 12 відмінників освіти України, 59 докторів наук, професорів, 112 кандидатів наук, доцентів.

КрНУ має розвинуту матеріальну базу, зокрема в 14 учбових корпусах діють 24 комп’ютерні класи (з можливістю виходу до глобальної комп’ютерної мережі Internet), створено 58 лабораторій для студентів та викладачів, у бібліотеці з чотирма обладнаними читальними залами зберігається і використовується студентами під час навчання більше 300 тисяч одиниць бібліотечного фонду. Створено електронну бібліотеку.

У даний час підтримуються тісні міжнародні зв\'язки з Європейською Асоціацією міжнародної освіти, Корпусом Миру США, Університетом Техніки та Економіки Міттвайда, Боліварським Державним Університетом, Університетом Антверпена, Північно-китайським науково-дослідним інститутом електроніки та оптики, Анабинським університетом, університетами Любляни, Любліна, Монса, Бумардеса.

Студентське містечко університету має чотири гуртожитки на 650 місць. У кожному гуртожитку є кімнати відпочинку, в яких мешканці проводять своє дозвілля. У кожному гуртожитку є кабельне телебачення. Поблизу розташовані спортивний комплекс “Політехнік”, Палац культури. Для мешканців гуртожитків проводиться спартакіада із шести видів спорту.

Навичок управління, роботи в команді, прийняття рішень та їх виконання студенти набувають в органах студентського самоврядування - студентських радах, профспілкових бюро і комітетах.

В КДПУ працює студентське радіо та виходить газета “Політехнік”.
Свежие новости от СтудКлуба

01.06 "День захисту дітей.....від поганої музики"!
МЕТАЛ хлоці та дівчата! 01.06 арт-кафе "OpenKitchen"! "День захисту дітей.....від поганої музики"! Полтаву відвідають крутячі гурти "Iren Adler" (Ки...
Снежная Раскатка v4 2019.02.03 в Полтава SouthPark bike park
Традиційний фановий контест "Зимово-снігова розминка" У байк парку SouthPark bike park Спуски на час, гарячий чай, тепле спілкування, нові зн...
27.01 Благодійний концерт пам’яті Максима Чугунова (Макара) в Арт-кафе "Open kitchen"
Друзі, цей концерт присвячується світлій пам’яті Максима Чугунова, більше відомого, як Макар. В ньому приймуть участь гурти, в яки...
11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці
У Полтаві 11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікуванн...
«Тартюф» у Полтаві, або Як акторам з Кам"янського полтавська публіка овації влаштувала…
26 жовтня у Полтаві відбулися гастролі Академічного драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Полтавській публіці презенту...
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: