Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПНТУ)


IV рівень акредитації
Ліцензія Мін.Освіти АА № 867613 від 05.10.2004

36601 Полтава, Першотравневий проспект, 24
тел.: приймальня ректора – (05322) 7-33-27 приймальна комісія – (05322) 7-38-67
е-mail: dirc@pntu.poltava.ua
http://www.pntu.edu.ua

Ректор – В.О. Онищенко, доктор економічних наук, професор.ПНТУ нещодавно відзначив своє 75-річчя.

Заснований 18 серпня 1930 року як інститут інженерів сільськогосподарського будівництва, він в 1961 році перетворюється на інженерно-будівельний інститут, в якому здійснювалася підготовка спеціалістів по шести будівельних напрямках, включаючи і архітектуру.

На початку 90-х років було ухвалено рішення реформуватися з однопрофільного учбового закладу в багатопрофільний технічний університет.

З 21 червня 1997 року університет з гордістю носить ім'я видатного теоретика космонавтики Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея), яке нашими сучасниками поставлено в один ряд із іменами основоположників світової космічної науки.

Відкриття нових спеціальностей висунуло необхідність відповідної матеріально-технічної бази, яка в університеті постійно оновлюється і розвивається.

Враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності університету і його внесок у розвиток національної освіти і науки, Указом Президента України нашому університету привласнений статус національного.

Університет сьогодні – це більше 7 тис. студентів, які за допомогою солідного науково-педагогічного корпусу (більше 450 викладачів, 80% із яких мають вчені ступені і звання) одержують фундаментальні і гуманітарні знання.

Навчально-лабораторна база учбового закладу налічує 55 спеціалізованих учбово-наукових лабораторій, оснащених натурним устаткуванням, де студенти отримують знання по 30 спеціальностям і спеціалізаціям на 7 факультетах.

На 20 кафедрах університету діє аспірантура, де щорічно навчається більше 70 аспірантів по 16 спеціальностям, діють три спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Розвиток промислових підприємств Полтави посилив попит на спеціалістів різних галузей. Реагуючи на нові потреби регіону, науково-педагогічний колектив університету відкрив такі перспективні спеціальності, як «Устаткування нафтових і газових промислів», «Проектування і будівництво об'єктів нафтогазового комплексу», «Видобуток нафти і газу», «Автомобілі і автомобільне господарство», «підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і устаткування», «Технологія машинобудування».

Університет має 9 учбових корпусів, затишне студентське містечко із 5 гуртожитків, де працює їдальня, інтернет-клуб, профілакторій, який протягом року оздоровлює більше 1200 студентів Спортивно-оздоровчий табір «Ворскла» в сосновому бору недалеко від Полтави щорічно привітно приймає на відпочинок студентів і викладачів, загартовує спортивну еліту учбового закладу.

Факультети ПНТУ:
АРХІТЕКТУРНИЙ;
БУДІВЕЛЬНИЙ;
ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ;
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКО-ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І УПРАВЛІННЯ;
ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ;
САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ;
ЗАОЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ;
ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ;
НАФТИ І ГАЗУ;

Діють також комп'ютерні курси з використанням INTERNET.
Свежие новости от СтудКлуба

01.06 "День захисту дітей.....від поганої музики"!
МЕТАЛ хлоці та дівчата! 01.06 арт-кафе "OpenKitchen"! "День захисту дітей.....від поганої музики"! Полтаву відвідають крутячі гурти "Iren Adler" (Ки...
Снежная Раскатка v4 2019.02.03 в Полтава SouthPark bike park
Традиційний фановий контест "Зимово-снігова розминка" У байк парку SouthPark bike park Спуски на час, гарячий чай, тепле спілкування, нові зн...
27.01 Благодійний концерт пам’яті Максима Чугунова (Макара) в Арт-кафе "Open kitchen"
Друзі, цей концерт присвячується світлій пам’яті Максима Чугунова, більше відомого, як Макар. В ньому приймуть участь гурти, в яки...
11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікування Софійці
У Полтаві 11 листопада відбудеться благодійний показ вистави театру імені М. В. Гоголя «Енеїда», а зібрані кошти передадуть на лікуванн...
«Тартюф» у Полтаві, або Як акторам з Кам"янського полтавська публіка овації влаштувала…
26 жовтня у Полтаві відбулися гастролі Академічного драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Полтавській публіці презенту...
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: