Пароль:
Запомнить меня

Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПНТУ)

Спорт
У 2004 році у ПНТУ працювали 24 спортивні секції, де до сьогоднішнього дня різними видами спорту займаються 447 студентів. З ними працюють викладачі-тренери кафедри фізвиховання, серед яких: 1 заслужений тренер України, 5 тренерів вищої категорії, 2 майстри спорту міжнародного класу, 5 майстрів спорту, 1 арбітр міжнародної категорії, 4 арбітри національної категорії.

Силами кафедри фізвиховання, котра налічує 20 викладачів, та активом спортивного клубу в університеті плануються і щорічно проводяться масові спортивні заходи, в яких беруть участь всі бажаючі. В першу чергу це змагання серед груп і курсів з мініфутболу, футболу, волейболу, баскетболу, гирьового спорту, кросу, бігу на 100 м, підтягування на перекладині.

Традиційними стали комплексні змагання першокурсників серед збірних команд факультетів із 7-ми видів спорту, комплексні змагання серед викладачів та співробітників із 5-ти видів спорту, спартакіада серед студентів, які проживають у 5-ти університетських гуртожитках із 6-ти видів спорту.

Найважливішим спортивним комплексним заходом є спартакіада серед збірних команд факультетів із 8-ми видів спорту (волейбол, баскетбол, футбол, настільний теніс, пауерліфтинг, гирьовий спорт та легкоатлетичний крос, важка атлетика).

Університет бере участь у щорічній обласній міжвузівській універсіаді з 19 видів спорту. На минулорічній III Універсіаді Полтавщини збірні команди університету зайняли 7 перших, 2 других і 4 третіх командних місць. В особистому заліку переможцями та призерами обласної універсіади стали 125 наших спортсменів, перші місця вибороли 45, другі місця – 33, треті – 47 чоловік.

У 2003-2004 навчальному році в стінах університету було підготовлено:
майстрів спорту України - 4
кандидатів у майстри спорту - 9
спортсменів I розрядів - 57
спортсменів масових розрядів – 203.

Спортсмени університету мають певні досягнення на змаганнях національного рівня. Так, майстер спорту з пауерліфтингу Борсало Інна посіла II місце на чемпіонаті України 2005 р., КМС Пашетних Андрій став переможцем першості України серед юніорів з бар’єрного бігу з рекордним результатом, майстер спорту з плавання Авдєєв Микола став призером зимового чемпіонату України, майстер спорту України Хімченко Юрій та майстер спорту України Василенко Дмитро здобули золоту та срібну нагороди на першості світу з гирьового спорту серед юніорів.

Навчаючись у нашому університеті, студенти мають змогу прилучитися до занять у вибраному виді спорту та вдосконалювати свою спортивну майстерність.